Adwokat Warszawa 

Zdarzają się sytuacje, w których pomoc adwokata jest niezbędna, dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i biznesu. Specjalista dokładnie rozpatrzy problem, omówi najistotniejsze kwestie i pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie. Wszystko to uchronić nas od popełniania wynikających z niewiedzy błędów i przykrych konsekwencji. 

Kancelaria Adwokacka Warszawa 

Zapewniamy fachowe wsparcie zespołu adwokatów. Od lat pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów z zakresu różnych dziedzin prawa. Współpracujemy zarówno osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami o różnym profilu działania czy z fundacjami i stowarzyszeniami. Udzielamy porad, reprezentujemy interesy klientów na każdym etapie różnego typu postępowań, przygotowujemy opinie i stosowne dokumenty. 

Zajmujemy się sprawami karnymi i karno-skarbowymi, ubezpieczeniami, odszkodowaniami, podziałem majątku, rozwiązywaniem konfliktów z pracodawcą, jak również separacją i rozwodami.  

Zakres usług nasze warszawskiej kancelarii adwokackiej to także wsparcie podczas transakcji nabywania i zbywania aktywów, obrotu wierzytelnościami, transakcji przejściowych i wielu innych. 

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji. 

Adwokat areszt Warszawa

Adwokat areszt Warszawa

Osoby, które zostają podejrzane o przestępstwo, bardzo często trafiają do aresztu tymczasowego. Nie zawsze jednak oznacza to winę, stanowi jedynie środek prewencyjny. Zadaniem adwokata, czyli obrońcy jest podjęcie jak najszybszego działania, które pomogłoby wyjść pozwanemu z aresztu. Warto jednak zdawać sobie sprawę z kilku kluczowych kwestii. Bardzo duże znaczenie ma postawa podejrzanego. Jeśli będzie on skory do zeznań i współpracy, dużo szybciej może opuścić tymczasowy areszt. Nasi adwokaci szybko podejmują odpowiednie interwencje, tuż po kontakcie z klientem.

Prawo do kontaktu z obrońcą

Każda osoby, wobec której zastosowano areszt tymczasowy, ma prawo do kontaktu ze swoim obrońcą. Konieczne jest natomiast podanie, z jakim konkretne adwokatem chce się skontaktować, by móc skorzystać z tego przywileju. Gdy osoba podejrzana nie wie lub nie zna nazwiska adwokata, może poprosić osobę bliską o poszukanie odpowiedniego obrońcy. Warto pamiętać, że jest to kolejny, istotny przywilej, jaki przysługuje tymczasowo zatrzymanemu. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią!